LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari qesh me propozimin e Luizit: Nuk e kanë të gjatë, e kam thënë që nuk kanë kimi me njëri-tjetrin

Olta Gixhari qesh me propozimin e Luizit: Nuk e kanë të gjatë, e kam thënë që nuk kanë kimi me njëri-tjetrin

Olta Gixhari ka dhënë intervistën e saj të radhës pas daljes nga Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Wake Up”, ku ka folur për lojën brenda, situatat me Luizin e për shumë gjëra të tjera.

Aktorja shqiptare u pyet edhe për propozimin që artisti shkodran ia bëri Kiarës në spektaklin e së shtunës.

Foto: Screenshot/YouTube

Bukuroshja filloi të qeshte duke shtuar se e ka thënë brenda që nuk kanë kimi me njëri-tjetrin dhe se nuk do të iu zgjasë.

Luiz Ejlli ulet në gjunjë dhe i propozon për martesë Kiara Titos në Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Luiz Ejlli ulet në gjunjë dhe i propozon për martesë Kiara Titos në Big Brother VIP Albania

“Shiko, unë e kam thënë aty brenda që ata dy nuk kanë kimi me njëri-tjetrin dhe nuk do të jenë edhe shumë gjatë. Vazhdoj të kem të njëjtin mendim. Aty e kam zbukuruar duke e thënë në këtë formë se nuk kam dashur ta godas as njërin as tjetrin në këtë pikë, se nuk kam dashur”, u shpreh ajo.

Foto: Screenshot/YouTube

“Në atë shtëpi unë kam kursyer shumë njerëz, veçanërisht Luizin, mbase edhe kjo është arsyeja që ai flet shumë mirë brenda asaj shtëpie për mua”, shtoi Gixhari.

Olta mes tjerash për momentin e propozimit theksoi: “Kjo skena nuk më bëri shumë përshtypje përveç se fishekzjarrët ishin shumë të bukura, nuk u emocionova sepse Luizi e ka thënë për muaj të tërë, nuk është diçka që erdhi nga hiçi. Unë të shoh nënën e fëmijëve të mi, unë dua të martohem me ty, ti je gruaja jetës time, ti më ke ndryshuar jetën. E kishte në plan”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori