LAJMI I FUNDIT:

Olta Gixhari pozon krah Valdrin Sahitit: Mos prisni sjellje të zakonshme nga njerëz të jashtëzakonshëm, jemi në tranzit

Olta Gixhari pozon krah Valdrin Sahitit: Mos prisni sjellje të zakonshme nga njerëz të jashtëzakonshëm, jemi në tranzit
Olta Gixhari dhe Valdrin Sahiti (Foto: Olta Gixhari/Instagram)

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është kthyer në një prej personazheve më të përfolur në media që pas aventurës së saj në Big Brother VIP Albania.

Reklama

Ajo është tani aktive dhe mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, bukuroshja bionde publikoi disa fotografi ku shihet nën shoqërinë e një personazhi, i cili gjithashtu ka qenë shumë i përfolur në media së fundmi.

Olta Gixhari rikthehet në studion e Big Brother: Efi nuk mund të më zëvendësojë mua
Lexo po ashtu Olta Gixhari rikthehet në studion e Big Brother: Efi nuk mund të më zëvendësojë mua

Fjala është për stilistin nga Kosova, Valdrin Sahiti, për të cilin u aludua javë më parë se u kap me drogë në Aeroportin e Stambollit.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Dyshja duken të qeshur në dy fotografi të përbashkëta që kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram, teksa shijojnë nga një gotë shampanjë.

“Mos prisni sjellje të zakonshme…nga njerëz të jashtëzakonshëm! Jemi në tranzit”, shkroi aktorja shqiptare në mbishkrimin e fotografive.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Olta përndryshe dha dorëheqje nga rrugëtimi i saj në Big Brother VIP Albania, ani pse u shqua si një prej konkurrenteve më të forta të këtij edicioni. /Telegrafi/

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për

Kim Kardashian zbulon fizikun joshës në fotosesionin e ri për "Skims"

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori