LAJMI I FUNDIT:

Ofertë e lartë e Juventusit për Gimenezin

Ofertë e lartë e Juventusit për Gimenezin

Kampionët e Italisë, Juventus kanë mbetur pa mbrojtësin Leonardo Bonucci.

Reklama

‘Zonja e Vjetër’ kërkon ta zëvendësojë italianin me një mbrojtës cilësorë dhe tani kanë gjetur zëvendësimin e tij.

Uruguaiani i Atletico Madrid, Jose Maria Gimenez është bërë objektivi kryesor i Juventusit në afatin kalimtar të verës.

Sipas medieve italiane dhe atyre spanjolle, Juventus tanimë ka bërë edhe ofertë në drejtim të Atletico Madrid.

Finalistët e Ligës së Kampionëve, kanë ofruar 25 milionë euro për transferimin e Gimenezit në Torino.

Ende nuk ka ndonjë përgjigje zyrtare nga skuadra spanjolle rreth ofertës së Juventusit.

22-vjeçari ka kontratë me ‘Los Colchoneros’, deri në qershor të vitit të ardhshëm dhe ende nuk ka pranuar rinovimin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

Dy formacionet e mundshme të Real Madridit nëse trajner emërohet Xabi Alonso

La Liga
Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

Xavi i përgjigjet akuzave ndaj Barcelonës për ryshfet

La Liga
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Nga Ibrahimovic te Toure dhe Gotze, lojtarët që dështuan nën drejtimin e Pep Guardiolës

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Kalo në kategori