LAJMI I FUNDIT:

“Nuk ke asnjë element si nënë”, vazhdon përplasja mes Kristit dhe Oltës në spektakël

“Nuk ke asnjë element si nënë”, vazhdon përplasja mes Kristit dhe Oltës në spektakël

Olta Gixhari dhe Kristi Aliaj kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin që pas mbarimit të spektaklit të kaluar.

Çështja kishte të bënte me banorin/en që do ta fitonte këtë edicion të Big Brother VIP Albania, gjersa Kristi zgjodhi Jorin.


Me këtë rast, konkurrenti iu drejtua Oltës se nuk ka shfaqur brenda asnjë element si nënë dhe se ka përcjellë deri më tani vetëm negativitet.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo bisedë ka vazhduar edhe në spektaklin e natës së sotme, ku aktorja u prek për mënyrën se si iu drejtua dhe se në këtë mes futi edhe epitetin si nënë.

Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do
Lexo po ashtu Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

Kristi shtoi se nuk donte të iu drejtohej në atë mënyrë dhe se e tha vetëm për lojë, e që nuk kishte të bënte me atë se si ishte jashtë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Olta ka treguar forcën e vet, si lojtare brenda shtëpisë. Unë thjesht dua të shikoj Oltën nëpër pozita të tjera. Të mbaj një lloj balans në shtëpi. Të krijoj harmoni. Vetëm ka përçarë. Olta anën negative e ka shitur këtu si forcë”, u shpreh ai.

Olta nga ana tjetër theksoi se ishte ajo e para që u tërhoq nga Kristi, pas disa gjërave që kishte vënë re tek ai. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Magazina
Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Magazina
Kalo në kategori