LAJMI I FUNDIT:

NRG Band sjellin këngën e re “Haram”

NRG Band sjellin këngën e re “Haram”
Foto: Screenshot/YouTube

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, kanë publikuar sot (e premte) projektin e ri muzikor.

Reklama

“Haram” titullohet kënga e tyre, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar Arben Beha, kurse për muzikën është përkujdesur Besnik Qaka.

Foto: Screenshot/YouTube

‘Beat’-i është bërë nga Estto me miksim dhe masterizim të Arbend Qakës.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Për videon ndërkohë u kujdes Visar Director.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngën tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të NRG Band.

Qaka përndryshe po vazhdon të jetë i pëlqyer nga publiku ndonëse i ka qëndruar besnik stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori