LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve, Stuttgart 3-3 Borussia Dortmund: Malen dhe Vagnoman më të mirët

Notat e lojtarëve, Stuttgart 3-3 Borussia Dortmund: Malen dhe Vagnoman më të mirët

Borussia Dortmund nuk mori më shumë se një barazim ndaj Stuttgartit si mysafir, pasi ndeshja u mbyll 3-3 në kuadër të xhiros së 28-të të Bundesligës.

Reklama

Sebastian Haller, Donyell Malen dhe Gio Reina shënuan për milionerët, ndërsa për vendasit shënuan Tanguy Coulibaly, Josha Vagnoman dhe Katompa Mvumpa.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte Malen me notën 8.6.

Pas tij nga vendasit u vlerësua lartë Vargnoman me notën 8.3.

Më i dobëti në fushë ishte Konstantin Mavropolos me notën 5.0.

Notat e lojtarëve të Stuttgartit dhe Borussia Dortmundit

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Serie A
Kalo në kategori