Aktori, komiku dhe prezantuesi, Nick Cannon, është në pritje të fëmijës së tij të shtatë, të katërtin e tij në vetëm gjashtë muaj.

Ylli hollivudian praktikon marrëdhënie intime me partnerë të shumtë me pëlqimin dhe njohurinë e të gjithëve – transmeton KP.

Ai aktualisht është në një lidhje me Abby De La Rosa, Brittany Bell dhe Alyssa Scott. Kishte një fëmijë me Brittany në dhjetor, dhe tani pret tre fëmijë me Abby dhe Alyssa, pasi Abby zbuloi pak më shumë se një muaj më parë se ajo ishte në pritje të binjakëve.

(Foto: Instagram/hiabbydelarosa)

Nick njihet gjithashtu si ish-burri i divës së muzikës pop, Mariah Carey, me të cilën ka binjakë, dhjetëvjeçarët Moroccano dhe Monroe. Monroe u emërua sipas divës Marilyn Monroe, kurse djali sipas dhomës në vilën e këngëtarit, ku i kishte propozuar martesë.

Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

Me Brittany ka trevjeçarin Golden dhe një vajzë me emrin Mbretëresha e Fuqishme. Martesa me Mariah zgjati nga 2008-2014, por u finalizua dy vjet më vonë. Ata u takuan gjatë filmimit të videoklipit të saj për këngën “Bye Bye”.

(Foto: Entertainment Tonight)

Nick njihet gjithashtu si ish-i dashuri i Kim Kardashian, ndërsa çifti filloi të shihej në shtator 2006 pas ndarjes së saj me muzikantin Ray J, me të cilin regjistroi video seksuale.

Kim ishte ende duke punuar për Paris Hilton në atë kohë. Në janar 2007, çifti ishte ndarë tashmë, pak para se Kim të festonte të gjithë familjen me shfaqjen “Keeping Up With the Kardashians”.

(Foto: US Weekly)