LAJMI I FUNDIT:

Me një vezë duke bërë zhonglime – Mykhalio Mudryk e dëshmon se përse Arsenali po e kërkon me të gjitha forcat

Me një vezë duke bërë zhonglime – Mykhalio Mudryk e dëshmon se përse Arsenali po e kërkon me të gjitha forcat

Mykhalio Mudryk tregoi aftësi mbresëlënëse me këmbët e tij në një video që përfshinte atë duke bërë zhonglime me një vezë.

Reklama

Ukrainasi është aktualisht në mes të një beteje transferimi te Arsenali, pasi Shakhtar Donetsk kërkon 100 milionë euro për të.

Gunners aktualisht janë duke udhëhequr garën pasi kanë parë dy oferta të refuzuara, derisa shërbimet e tij po i kërkon edhe Chelsea.

Ai ka qenë i përfshirë drejtpërdrejt në 18 gola te skuadra ukrainase në po aq ndeshje në të gjitha kompeticionet dhe shkëlqeu në fazat e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Dhe cilësia e tij shihet qartë në video.

Klipi fillon me atë që tregon kontroll të jashtëzakonshëm me një vezë duke e balancuar atë në këmbën e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori