Melinda Ademi është ndër këngëtaret që po pëlqehen shumë me materialet muzikore që i ka sjellë për fansat e saj.

“Çifteli” është projekti i saj më i fundit që u lansua në fund të muajit mars, ndërsa tashmë e ka kaluar shifrën prej pesë milionë shikimesh në YouTube.

Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi

Ndërsa nuk ka dyshim se reperja i është gëzuar këtij suksesi dhe këtë arritje e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

5 MILLION ÇIFTELI 🌴

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Apr 17, 2019 at 9:38am PDT

Ajo e ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet në plazh dhe vë në pah edhe figurën trupore.

Në bazë të lokacionit në publikimin e saj, mësohet se xhirimi është bërë në ‘Sunset Beach’ të Floridës. /Telegrafi/