LAJMI I FUNDIT:

Një ujk që “kërkoi një hise ushqimi” nga një ari – por a arriti të përfitonte ndonjë gjë?

Një ujk që “kërkoi një hise ushqimi” nga një ari – por a arriti të përfitonte ndonjë gjë?

Disa pamje të publikuara në rrjetet sociale tregojnë një ngjarje aq të rrallë, po aq edhe interesante.

Bëhet fjalë për pamje në të cilat shihet një ari duke ngrënë diçka “që ka qenë e gjallë” dhe dy ujqër po silleshin rreth tij, përcjell Telegrafi.

Dhe ndërsa njëri prej ujqërve afrohet, ariu e përzë menjëherë.

I dyti e kupton se duhet t’i qaset ndryshe dhe befas shndërrohet në një “lozonjar”, duke tundur bishtin, ndoshta për të përfituar pak.

Por a arriti ujku të përfitojnë nga kjo? Shikojeni videon dhe do ta kuptoni. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun
Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Fun
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t'ju bëjë ditën e mirë

Fun
Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes 'një sekondë' për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Fun
Kalo në kategori