LAJMI I FUNDIT:

Një person i merr jetën vetës në Krushë të Madhe

Një person i merr jetën vetës në Krushë të Madhe

Sot në Krushë të Madhe, një person i ka marrë jetën vetës duke u varë në litar.

Reklama

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Lirie Beqiraj, e cila ka pohuar se vdekjen e viktimës e ka konfirmuar mjeku kujdestar në Krushë të Madhe.

“Më datë 15.10.2018 në ora 11:17, policia në Rahovec ka marr informacion për një rast në fshatin me Krushë e Madhe. Patrullat policore menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes ku në periferi të fshatit, kanë gjetur të varur në litar personin R.G, M/kosovar/shqiptar i lindur, 1978. Vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar nga QMF Krushë e Madhe. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit, me urdhër të së cilit trupi i pa jetë ju është kthyer familjarëve”, thuhet në njoftimin e Policisë së rajonit të Gjakovës.

Në trend Lajme

Më shumë
Kurti në Bratisllavë flet për tensionet në veri, tregon qëndrimin e Kosovës

Kurti në Bratisllavë flet për tensionet në veri, tregon qëndrimin e Kosovës

Lajme
Mediumi serb: Shuplakë dhe sharje për njerëzit e Vuçiqit, ai nuk ka më kontroll absolut mbi serbët në Kosovë

Mediumi serb: Shuplakë dhe sharje për njerëzit e Vuçiqit, ai nuk ka më kontroll absolut mbi serbët në Kosovë

Lajme
Selimi tha se po shqyrtohet pezullimi i liberalizimit të vizave, Von Cramon: Procesi nuk mund të kthehet pas

Selimi tha se po shqyrtohet pezullimi i liberalizimit të vizave, Von Cramon: Procesi nuk mund të kthehet pas

Lajme
Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Rama flet nga Bratislava: Ushtria serbe në kufij me Kosovën ka zero fuqi

Lajme
Në Zubin Potok më shumë protestues se dje, provokojnë me këngë nacionaliste

Në Zubin Potok më shumë protestues se dje, provokojnë me këngë nacionaliste

Lajme
Kurti: Borrellit e Lajçakut ua bëra të qartë se do të kisha mirëkuptim nëse protestat do të ishin paqësore

Kurti: Borrellit e Lajçakut ua bëra të qartë se do të kisha mirëkuptim nëse protestat do të ishin paqësore

Lajme
Kalo në kategori