Instruktorja e famshme e fitnesit, Geta Beqa, është e njohur për linjat e saja trupore.

Ajo është fituese e shumëfishtë e trofeve botërore, kur është fjala për figurën trupore.

Ndërsa kohë pas kohe në rrjetet sociale publikon fotografi nga përditshmëria e saj, por edhe nga ditët e relaksit.

Good morning ❤️ Have a lovely day

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on Aug 17, 2018 at 11:52pm PDT

Kësaj radhe, ajo e ka postuar një fotografi nga pushimet, ku është paraqitur me bikini dhe ka treguar format e saja.

Lajmet për Geta Beqën Lajmet për Geta Beqën

“Kaloni një ditë të bukur”, shkruan në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Krahas të qenit një bodibildere e suksesshme, Geta kujdeset për formësimin e trupit të shumë yjeve të skenës sonë.

Njëherësh, në të kaluarën, ajo ka qenë e njohur edhe si aktore dhe këngëtare. /Telegrafi/