Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë.

Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ndaj tyre bëjnë edhe veprime të papritura.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja ka publikuar një imazh në të cilin shihet një krah i një mashkulli dhe portreti i saj në të.

View this post on Instagram

❤️ #tattoo @afrim__d

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 4, 2020 at 7:26am PDT

Tatuazhi i realizuar nga fansi i saj bart fytyrën e saj, ku të njëjtën e ka publikuar edhe si fotografi, e që duket mjaft atraktive.

Afrona Dika duket atraktive ndërsa prezanton stilin e ri të flokëve Afrona Dika duket atraktive ndërsa prezanton stilin e ri të flokëve

Ndërkaq, admiruesi i saj ka një pëlqim të veçantë për të, pasi edhe gjatë gjithë jetës së tij do ta përcjell fytyra e modeles në trup.

View this post on Instagram

2019❤️🙏🏼 I wish i could go back in time and enjoying the life without a mask😷 #throwback #hawaii

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on Jul 1, 2020 at 1:44pm PDT

Afrona përndryshe është bërë edhe më e njohur pas martesës së saj me këngëtarin shqiptar, Blero Muharremi. /Telegrafi/