LAJMI I FUNDIT:

Nick Jonas krahason dukjen e tij me karakterin e “Game of Thrones” në MET GALA

Nick Jonas krahason dukjen e tij me karakterin e “Game of Thrones” në MET GALA
Reklama

Mbrëmë është mbajtur një nga ngjarjet më kryesore të modës, ku njihet si një ndër mbrëmjet ku yjet botërore sfidohen me veshje të guximshme.

Kësaj here për temë e kishte “Camp: Shënime të modës” dhe rezultoi sërish me paraqitje që na çuditën yjet në tepihun e kuq në Muzeun Metropolitan të Arteve në New York.


Nick Jonas, 26 vjeç në evenimentin MET GALA 2019 është paraqitur njëjtë me karakterin e “Game of Thrones”, Aidan Gillen.

Ai ka postuar një fotografi pranë tij dhe karakterit, Aidan Gillen në pozitat e afërta identike në Instagram, duke qeshur duke thirrur Sophie Turner, e cila luan Sansa Stark në shfaqjen HBO.

“Sansa … Ne duhet ta mbrojmë luginën,” shaka. “#Metgala”, ka shkruar Jonas në postimin e tij në Instagram.

“Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekura në mbarë botën ku kostoja në tërësi e serialit është vërtet e lartë. /Telegrafi.com/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori