LAJMI I FUNDIT:

Nga Spanja raportojnë se Mourinho pritet të jetë trajner i Real Madridit

Nga Spanja raportojnë se Mourinho pritet të jetë trajner i Real Madridit

Real Madridi me shumë gjasë në fund të këtij sezoni do t’i ndajë rrugët me Carlo Ancelottin.

Reklama

Strategu italian është afër të dështojë të mbrojë titullin e La Ligës, derisa është eliminuar nga Superkupa e Spanjës dhe është afër të eliminohet edhe nga Kupa e Mbretit – që të gjitha këto nga duart e rivalit të përjetshëm, Barcelonës.

Gazetari spanjoll Oier Fano Dadebat ka bërë një raportim befasues, duke bërë të ditur se Jose Mourinho ka shanse të mëdha që të rikthehet në Santiago Bernabeu.

Ederson zbulon gabimisht se kush do të jetë trajner i Brazilit
Lexo po ashtu Ederson zbulon gabimisht se kush do të jetë trajner i Brazilit

Special One dëshiron të largohet nga Roma, pasi këta të fundit nuk po ia plotësojnë kërkesat për transferime, shkaku i buxhetit jo garues me skuadrat tjera.

Pakënaqësitë e tij janë tashmë të ditura dhe sipas Dadebat një rikthim për Mourinhon në Real Madrid është mundësi e madhe.

Ancelotti në anën tjetër pritet të emërohet trajner i Brazilit, ndërsa për këtë ka folur edhe portieri i Selecaot e Manchester Cityt, Ederson. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Premier League
E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

Ligue 1
Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Liga e Kampionëve
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Kalo në kategori