0Shares

PSG ka ngritur epërsinë në 3-1 me golin e shënuar nga Neymar.

Braziliani mori një top në afërsi të zonës, ku gjuajti nga 20 metra për të shënuar 3-1.

Cavani gjeti rrjetën për herë të dytë duke e dërguar rezultatin në 4-1.

Më parë kanë shënuar edhe Cavani dhe Neymar.

Nëse PSG fiton do të shkojë në kuotën e 15 pikëve./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)