0Shares

Neymar nuk është i lumtur te Barcelona.

Kështu së paku shkruan portali sportiv goal.com duke thënë se braziliani është penduar që ka zgjedhur skuadrën katalonase para Real Madridit.

Ai këtë raportohet se i ka thënë lojtarëve të kampionit aktual spanjoll.

Ndryshe, reprezentuesi brazilian pritet të kaloj te ndonjë skuadër e Ligës Premier, ku më së shumti po e kërkojnë Manchester United dhe Manchester City. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)