LAJMI I FUNDIT:

Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Newcastle i do me çdo kusht Brojën dhe Gallagherin

Newcastle United do me çdo kusht të nënshkruajë me yjet e rinj të Chelseat, Conor Gallagher dhe Armando Broja.

‘Laraskat’ duna me do kusht të përforcojnë opsionet e tyre sulmuese për menaxherin Eddie Howe.

Sky Sports shkruan se Gallagher mund të jetë i disponueshëm si huazim para mbylljes së afatit kalimtar.

Blutë e Londrës po shikojnë Frenkie de Jongun e Barcelonës, gjë që mund ta bëjë edhe më të vështirë për Gallagher që të luajë si i rregullt në ekipin e parë.

Mesfushori sulmues mund të dëshirojë të luajë për Newcastle për këtë arsye.

Neëcastle po bëjnë presion edhe për sulmuesin shqiptar Armando Broja, i cili ishte i huazuar në Southampton sezonin e kaluar.

Kjo lëvizje mund të varet nëse Chelsea siguron një sulmues përpara afatit.

Për Borjën ka pasur oferta pothuajse nga gjysma e ekipeve të Ligës Premier, por edhe nga kampionatet tjera. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Liga e Kampionëve
“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

“Është Modrici i ardhshëm, blijeni” - Ancelotti i kërkon Perezit blerjen e yllit të Interit

La Liga
Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Si Neymar e ndihmoi Dani Alves të reduktonte dënimi për përdhunim

Ndërkombëtare
Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

Kështu duket burgu ku do të kalojë Dani Alves katër vitet e ardhshme të jetës së tij

La Liga
Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

La Liga
Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Man Utd po përgatitet për një transformim të frikshëm të skuadrës – 11 lojtarë të ekipit të parë do të shiten, mes tyre emra të njohur

Premier League
Kalo në kategori