LAJMI I FUNDIT:

Conor Gallagher

42 Artikuj

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Premier League
Chelsea fiton me rikthim të çmendur në udhëtim ndaj Crystal Palace

Chelsea fiton me rikthim të çmendur në udhëtim ndaj Crystal Palace

Premier League
Gallagher nuk ka gjasa t’i bashkohet Tottenhamit në janar

Gallagher nuk ka gjasa t’i bashkohet Tottenhamit në janar

Premier League
Thiago Silva, Broja, Colwill dhe Gallagher u përballen me tifozët e Chelseat pas humbjes turpëruese nga Middlesbrough

Thiago Silva, Broja, Colwill dhe Gallagher u përballen me tifozët e Chelseat pas humbjes turpëruese nga Middlesbrough

Premier League
“I takon atij të vendos për të ardhmen dhe jo klubit” – Pochettino tregon nëse ylli i Chelseat do të largohet në janar

“I takon atij të vendos për të ardhmen dhe jo klubit” – Pochettino tregon nëse ylli i Chelseat do të largohet në janar

Premier League
Chelsea do të largojë pesë lojtarë gjatë janarit, Armando Broja në listë

Chelsea do të largojë pesë lojtarë gjatë janarit, Armando Broja në listë

Premier League
Chelsea mendon shkëmbimin e mesfushorëve me Tottenhamin

Chelsea mendon shkëmbimin e mesfushorëve me Tottenhamin

Premier League
Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Ka një çështje te Chelsea, lojtarët dalin kundër trajnerit Pochettino për shkak të Thiago Silvas

Premier League
Legjenda e Chelseat godet Armando Brojën dhe Conor Gallagherin: Nuk janë për të qenë pjesë e këtij klubi

Legjenda e Chelseat godet Armando Brojën dhe Conor Gallagherin: Nuk janë për të qenë pjesë e këtij klubi

Premier League
Chelsea lejon largimin e Gallagher, duan të mbledhin fonde për blerjen e një sulmuesi

Chelsea lejon largimin e Gallagher, duan të mbledhin fonde për blerjen e një sulmuesi

Premier League
Broja iu tregon për shqiponjën, te Chelsea mendonin se i festonte golat duke imituar Nicolas Anelkan

Broja iu tregon për shqiponjën, te Chelsea mendonin se i festonte golat duke imituar Nicolas Anelkan

Premier League
Chelsea ka vendosur se çfarë do bëjë me Gallagher

Chelsea ka vendosur se çfarë do bëjë me Gallagher

Premier League
“Po paraqitemi mirë, por në sulm duhet të jemi të pamëshirshëm” – Gallagher tregon se çfarë duhet të bëj Chelsea për të dalë nga kriza

“Po paraqitemi mirë, por në sulm duhet të jemi të pamëshirshëm” – Gallagher tregon se çfarë duhet të bëj Chelsea për të dalë nga kriza

Premier League
Tri gjërat që Pochettino i vlerëson tek Conor Gallagher

Tri gjërat që Pochettino i vlerëson tek Conor Gallagher

Premier League
Conor Gallagher ngurron të largohet nga Chelsea mes interesimit të Tottenhamit

Conor Gallagher ngurron të largohet nga Chelsea mes interesimit të Tottenhamit

Premier League
Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Premier League
Chelsea refuzon një ofertë të majme për Conor Gallagherin

Chelsea refuzon një ofertë të majme për Conor Gallagherin

Premier League
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Verë e nxehtë për Newcastle United: Priten së paku katër transferime elitare nga Magpies – në mesin e tyre edhe Raphinha

Premier League
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Premier League