LAJMI I FUNDIT:

Nënë për herë të parë – Lindsay Lohan pozon me barkun e rrumbullakosur për revistën “Allure”

Nënë për herë të parë – Lindsay Lohan pozon me barkun e rrumbullakosur për revistën “Allure”

Lindsay Lohan ka zbuluar entuziazmin e saj për t’u bërë nënë, duke ekspozuar barkun e rrumbullakosur në një fotosesion të ri mahnitëse.

Reklama

Aktorja e “Mean Girls” ka pozuar në kopertinën e revistës “Allure”, me një foto që tregon yllin duke mbështetur njërën dorë në barkun e saj të zhveshur, ndërsa ajo shihet e veshur me të zeza.

Duke pranuar se kohët e fundit ishte ‘mbytur’ nga emocionet, Lindsay tha: “Mezi pres të shoh se çfarë ndjesie është dhe si është të jesh thjesht nënë”.

Nëna e ardhshme zbuloi gjithashtu se po kërkonte këshilla prindërore nga bashkëylli i saj i “Freaky Friday” Jamie Lee Cutis, 64 vjeç.

“Kam folur me Jamie Lee Curtis së fundmi. Dhe ajo tha: “Thjesht sille fëmijën me vete dhe gjithçka do të jetë mirë”.

Megjithatë, ajo pranoi se duke i thënë bashkëshortit të saj, financierit Bader Shammas, se ajo ishte shtatzënë, ishte pak dërrmuese, duke kujtuar: “Ishte kaq jo emocionuese. Hyra në dhomë, hodha testin dhe thash qëlloja se çfarë?” Dhe ai tha: “Ne po presim?”.

Të gjitha lajmet nga Lindsay Lohan
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Lindsay Lohan

Lindsay, e cila ka jetuar në Dubai për tetë vitet e fundit, njoftoi në mars se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë.

Duke folur për jetën e saj të përditshme që nga shpërngulja nga Los Angeles, ajo rrëfen: “Ndonjëherë, unë e quaj atë “Truman Show”, sepse është e njëjta gjë çdo ditë.

“Por e dua. Unë e dua shumë strukturën, sepse nuk e mendoja se e kisha atë kur isha e re”, tha ajo mes tjerash.

Ajo dhe Shammas u fejuan në nëntor 2021 dhe u konfirmua vitin e kaluar në korrik se çifti ishte martuar.

Në mars Lindsay njoftoi e lumtur shtatzëninë e saj. Ajo ndau një foto të një topi të bardhë që përmbante shkronja të zeza ku shkruhej: “Së shpejti…”. Në mbishkrim, aktorja shkroi: “Jemi të bekuar dhe të emocionuar!”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Bebe Rexha shfaq linjat e kolme të trupit rrugëve të Los Angeles e veshur me fustan provokues

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Sophie Turner dhe Joe Jonas arrijnë marrëveshje të përkohshme për fëmijët e tyre mes betejës së ashpër të divorcit

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori