LAJMI I FUNDIT:

Në Prishtinë organizohet ‘watch party’ e Fiba World Cup me plot shpërblime për pjesëmarrësit

Në Prishtinë organizohet ‘watch party’ e Fiba World Cup me plot shpërblime për pjesëmarrësit
Reklama

Këtë të dielë do të mbahet finalja e kampionatit botëror, Fiba World Cup.

E kjo ngjarje e cila ndiqet me interesim edhe nga shumë njerëz në Kosovë, do të ndiqet live përmes një “watch party” që do të organizohet në kryeqytet.


Bëhet fjalë për eventin e organizuar nga 3×3 Prishtina në partneritet me Hyper Active.

Eventi do të fillojë në orën 13:00 dhe mbahet në ambientet e HyperActive në Prishtina Mall (Kati i dytë).

Krahas organizimit, do të ndahen edhe shumë shpërblime si: 10 nga 50 euro giveaway nga HyperActive dhe tri fanella sportive nga 3×3 Prishtina.

Në kuadër të aktivitetit do të përfshihen lojëra, dhurata dhe muzikë të shoqëruar nga DJ Enndzi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori