Këngëtarja e njohur botërore, Ciara, është bërë nënë për herë të tretë para pak ditësh.

Ajo vi mbajti fansat për nëntë muaj të azhurnuar lidhur me ecurinë e shtatzënisë së saj.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, shpesh artistja ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja e njohur publikoi një video të shkurtër në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke bërë ‘twerk’, teksa tregoi se e realizoi videon dy ditë para lindjes.

Ani pse ishte në prag të lindjes, 34-vjeçarja duket se nuk e pati problem që të vallëzojë dhe të bëjë lëvizje provokuese.

Komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve janë habitur nga kjo energji e saj. /Telegrafi/

Ciara (Foto: Michael Loccisano/Getty Images/Guliver)