LAJMI I FUNDIT:

Në moshën 52 vjeçare, Celine Dion shfaq këmbët e rrezitura dhe të tonifikuara përmes veshjes metalike

Në moshën 52 vjeçare, Celine Dion shfaq këmbët e rrezitura dhe të tonifikuara përmes veshjes metalike
Celine Dion (Foto: Andreas Rentz/Getty Images/Guliver)

Celine Dion është këngëtarja e njohur për të cilën si duket mosha është vetëm numër.

Reklama

52-vjeçarja një gjë të tillë e ka vërtetuar përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, ku ka mahnitur me dukjen,

Me një veshje metalike, Celine në rend të parë ka theksuar këmbët e saj të rrezitura dhe tonifikuara, për të cilat u komentua mjaft shumë.

“Jetoje jetën sipas rregullës së artë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Të gjitha lajmet nga YJET
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga YJET

Gjithë kësaj dukje, ajo i ka bashkangjitur një makijazh të lehtë, ndërsa flokët ka vendosur t’i vendos pas veshit e të lira mbi supe.

Derisa nuk mbante asnjë lloj aksesori, fituesja e pesë çmimeve ‘Grammy’ demonstroi në pozë të shkëlqyer përmes kryqëzimit të këmbëve.

Sidoqoftë, në prill të këtij viti ajo pati një paraqitje para miliona fansave të saj, ndërsa bënte thirrje që të izolohen dhe të qëndrojnë në shtëpi për shkak të pandemisë coronavirus. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Keisi Medini thekson linjat trupore në bikini

Magazina
Bëri bashkëpunime me disa këngëtarë, Albulena Ukaj iu përgjigjet kritikave

Bëri bashkëpunime me disa këngëtarë, Albulena Ukaj iu përgjigjet kritikave

Magazina
Kalo në kategori