Çifti i njohur shqiptar, Mozzik dhe Loredana Zefi, sonte në mesnatë sjellin këngën e re.

Paralajmërimi është njoftuar prej disa ditësh me postime e video të ndryshme në rrjete sociale.

“Rosenkrieg” mban titullin kënga e dyshes, e cila do të jetë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Në bazë të asaj që kanë ndarë deri më tani në rrjete sociale, prindërit e një vajze vijnë me paraqitje të mahnitshme e me plot stil.

Të gjitha lajmet nga Loredana Zefi Të gjitha lajmet nga Loredana Zefi

“00:00 Rosenkrieg sonte”, ka shkruar Mozzik në një postim të hedhur para pak minutash përkrah bashkëshortes.

Mozzik (Foto: Instagram)

Projekti është pjesë e albumit të tyre të ri të quajtur “No Rich Parents”, të cilët në vijim do të vijnë edhe me të tjera prurje muzikore.

Mozzik dhe Loredana janë kthyer së bashku sërish, teksa ndajnë një vajzë të quajtur, Hana. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)