0Shares

Në qytetin e Baoding në Kinë është regjistruar një video e pabesueshme, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Në fakt, videoja tregon një qen të vogël, i cili me vështirësi të madhe është duke tërhequr një “karrocë druri”, dhe në karrocë një njeri i cili e “menaxhon” se si të lëvizë ai. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)