LAJMI I FUNDIT:

Në ditën e dasmës – Klea Huta ia dedikon një këngë Elgit Dodës

Në ditën e dasmës – Klea Huta ia dedikon një këngë Elgit Dodës

Elgit Doda dhe Klea Huta mbrëmë (e diel) kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ambient përrallor në jug të Shqipërisë.

Reklama

Çifti organizuan një dasmë të madhe tradicionale, ku të ftuar ishin shumë nga figurat e njohura të showbizit.

Klea ka shkëlqyer në çdo paraqitje, ndërsa zgjodhi tre fustana të bardhë elegant.

Atmosfera ishte e zjarrtë me këngëtarët kryesorë që performuan: Juliana Pashën dhe Artiola Toskën.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas
Lexo po ashtu Bora Zemani dhe Donald Veshaj shkëlqyen në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Krejt në fundit, Huta ia dedikoi një këngë tashmë bashkëshortit të punuar nga Kledi Bahiti.

Ajo përcolli plot emocion teksa e interpretoi para të gjithëve, duke e bërë kështu ceremoninë edhe më të veçantë.

Ata vlen të ceket se janë bashkë që shumë vite dhe kanë një djalë trevjeçar, Krid. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kalo në kategori