LAJMI I FUNDIT:

Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Napoli rikthehet në lojë ndaj Juventusit me dy gola për dy minuta – Lozano shënon në debutim

Napoli ka shënuar dy gola të shpejt në ndeshjen derbi të javës në Serie A ndaj Juventusit.

Reklama

Mysafirët napolitan kanë shënuar dy gola për dy minuta, për të ngushtuar epërsinë e madhe të Zonjës së Vjetër.

Në minutën e 66-të ishte mbrojtësi grek, Kostas Manolas, i cili shënoi me kokë për 3-1.

Goli i dytë i Napolit erdhi dy minuta më pak dhe ishte Hirving Lozano që shënoi për 3-2.

Ky gol i sulmuesit meksikan erdhi në debutimin e tij me Napolin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Pochettino u dërgon mesazh pronarëve të Chelseat pas disfatës nga Aston Villa

Pochettino u dërgon mesazh pronarëve të Chelseat pas disfatës nga Aston Villa

Premier League
Para nëntë muajsh fitoi Kupën e Botës, dhe tani po i jep fund karrierës - çfarë po ndodh me Papu Gomez?

Para nëntë muajsh fitoi Kupën e Botës, dhe tani po i jep fund karrierës - çfarë po ndodh me Papu Gomez?

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 3-1 Real Madrid, zhgënjen Vazquez

Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 3-1 Real Madrid, zhgënjen Vazquez

La Liga
Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Harry Kane zbulon idhullin e tij të fëmijërisë që luante te Barcelona, nuk është ai që do të prisnit

Ndërkombëtare
Humbja ndaj Newcastle shënon rekord të zi për Sheffieldin

Humbja ndaj Newcastle shënon rekord të zi për Sheffieldin

Premier League
Spektakël me katër gola në Metropolitano: Atletico ia shkakton humbjen e parë Real Madridit për këtë sezon

Spektakël me katër gola në Metropolitano: Atletico ia shkakton humbjen e parë Real Madridit për këtë sezon

La Liga
Kalo në kategori