Supermodelja Naomi Campbell në moshën 48-vjeçare i dha fund edhe një romance pas asaj me Michael Fassbenderin.

Bukuroshja më nuk është në lidhje me këngëtarin britanik, Liam Panen, pas vetëm katër muajsh në një marrëdhënie.

Liam dhe Naomi shpeshherë kanë shkëmbyer mesazhe përmes rrjeteve sociale, por ishin shumë të mbyllur sa i përket dashurisë.

Ata do të mbeten miq dhe nuk do ta shqetësojnë për asgjë njëri-tjetrin, zbuloi një burim i afërt me modelen për The Mirror

Ndërkohë, portali “The Sun” njoftoi se arsyeja e vërtetë është se këngëtari nuk është më i interesuar për Naomin.

Ndryshe, Liam u përfol njëkohës se ishte edhe i dashuri i këngëtares sonë shqiptare, Rita Ora. /Telegrafi/