Njëra prej manekineve më të mira britanike, Naomi Campbell, ka flirtuar në rrjetet sociale me këngëtarin Liam Payne.

25-vjeçari duket se ka simpati për femrat më të mëdha në moshë, pasi ka qenë në lidhje me këngëtaren Cheryl, e cila është dhjetë vite më e moshuar se ai.

View this post on Instagram

Pre show ✖️✖️ @louisvuitton 🖤

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on Jan 18, 2019 at 9:59am PST

Ndërkaq, Campbell (48 vjeçare) është për 23 vite më e moshuar se ish-anëtari i grupit “One Direction”.

Lajmet për Naomi Campbell Lajmet për Naomi Campbell

Siç shkruan Cosmopolitan, këto ditë, këngëtari dhe manekinia kanë shkëmbyer komplimente në profilet e tyre në Instagram, gjë që është kapur nga faqja Comments by Celebs.

View this post on Instagram

Here for it. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on Jan 19, 2019 at 8:44pm PST

Flirti ka nisur kur Naomi e ka publikuar një fotografi, në të cilën i kishte bërë një fotoportret me flokët kaçurrele, ndërsa Liam i ka thënë se dukej bukur.

“Perfeksioni në një person. Mos ma jep atë shikim”, ishin fjalët që i ka shkruar këngëtari.

Ndërsa nuk kanë vonuar edhe komplimentet e Campbell kur Payne e ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqej i zhveshur në pjesën e sipërme.

“Shpirt i bukur”, ka shkruar Naomi, ndërsa Liam ia ka kthyer: “I veti e njeh të vetin” dhe i ka dërguar një simbol puthjeje.

Lajmet për Liam Payne Lajmet për Liam Payne

Nuk dihet nëse është fjala vetëm për shkëmbim komentesh apo romanca mund të zhvillohet tutje. Sidoqoftë, mediat kanë nisur të spekulojnë. /Telegrafi/