LAJMI I FUNDIT:

MySky x Telegrafi – kampanja e jashtëzakonshme e Marsit

MySky x Telegrafi – kampanja e jashtëzakonshme e Marsit

MySky dhe Telegrafi prezantojnë një kampanjë ekskluzive që premton të rrisë dëshirën tuaj për udhëtime në lartësi të reja!

MySky24, kompania e udhëtimeve ajrore dhe Telegrafi.com, njëra ndër platformat online më të mëdha në Kosovë, ju njoftojnë me një bashkëpunim që u premton përdoruesve të regjistruar në telegrafi.com kursime dhe komoditet të paparë gjatë rezervimit të udhëtimit. Fushata, e vendosur të zgjasë nga 1 deri më 31 mars 2024, nuk ka të bëjë vetëm me fluturimet, ka të bëjë me lëvizjen drejt qyteteve të ëndrrave.

View this post on Instagram

A post shared by MySky 24 (@mysky24com)

Arsyeja e këtij bashkëpunimi është zbritja ekskluzive e ofruar për udhëtarët. Një zbritje prej 10% nga çmimi bazë i çdo fluturimi të rezervuar me MySky24, duke përdorur kodin promovues Telegrafi10.  Kodi promovues mund të përdoret edhe si TELEGRAFI10 ose telegrafi10, duke u mundësuar përdoruesve mënyra të shumta për të përfituar nga kjo ofertë fantastike.

Ajo që e veçon këtë kampanjë është periudha e gjatë e përfitimeve të saj. Ndërsa shumë kampanja promovuese janë të përkohshme, Telegrafi dhe MySky24 e kuptojnë se planet mund të mos përputhen gjithmonë me rezervimet e menjëhershme. Prandaj, zbritja vlen për rezervime gjatë gjithë vitit. Kushti i vetëm është që pagesa duhet të bëhet brenda muajit mars 2024.

Rezervimi me MySky24 tani është më i lehtë dhe më i përballueshëm se kurrë. Procesi është i shpejtë, i sigurt dhe transparent, duke ofruar një pamje të qartë të çmimeve konkurruese.

Me kodin Telegrafi10, rezervoni fluturimet tuaja dhe përgatituni të ngriheni në lartësi të reja. Aventura ju pret dhe mundësia juaj për të kursyer ofrohet vetëm nga MySky24 dhe Telegrafi!

Për më shumë informacione, kontaktoni në:

Facebook: MySky 24

Email: info@mysky24.com

Web: mysky24.com