LAJMI I FUNDIT:

Mustafi pjesë e formacionit të dështakëve të Ligës Premier për javën e 28-të (Foto)

Mustafi pjesë e formacionit të dështakëve të Ligës Premier për javën e 28-të (Foto)

Goal.com ka përpiluar edhe këtë javë formacionin e Ligës Premier për javën e 28-të, por me lojtarët të cilët kanë bërë paraqitje jo të mira.

Reklama

Këtë javë në formacion Arsenali ka katër lojtarë dhe në mesin e tyre është edhe Shkodran Mustafi, e gjitha kjo pas humbjes 3-1 nga West Bromi.

Xhaka në formacionin e javës së 28 në Ligën Premier (Foto)
Lexo po ashtu Xhaka në formacionin e javës së 28 në Ligën Premier (Foto)

Në formacion janë nga dy lojtarë kanë Stoke City dhe Middlesbrough, kurse në sy bie edhe Adam Lallana i Liverpoolit, i cili dëshpëroi me paraqitjen ndaj Manchester Cityt

Më poshtë keni formacionin e plotë. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Arbnor Muja i reagon Alain Giresses në lidhje me ftesën për ndeshjet e qershorit

Arbnor Muja i reagon Alain Giresses në lidhje me ftesën për ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Eden Hazard nuk do të pensionohet nga futbolli, ka gjetur klubin e ri

Eden Hazard nuk do të pensionohet nga futbolli, ka gjetur klubin e ri

Ligat tjera
Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Liga e Kampionëve
Football Benchmark: Këto janë dhjetë klubet më të vlefshme në botë, Man City rrëzon nga froni Real Madridin

Football Benchmark: Këto janë dhjetë klubet më të vlefshme në botë, Man City rrëzon nga froni Real Madridin

Ndërkombëtare
Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Serie A
Liga Premier do të bëjë një ndryshim të madh në VAR sezonin e ardhshëm

Liga Premier do të bëjë një ndryshim të madh në VAR sezonin e ardhshëm

Premier League
Kalo në kategori