LAJMI I FUNDIT:

Mustafa vlerëson sukseset e arritura nga “FC Prishtina Futsal”

Mustafa vlerëson sukseset e arritura nga “FC Prishtina Futsal”
Reklama

Kryeministri Isa Mustafa ka pranuar sot fanellën e personalizuar me inicialet IM, nga drejtori i FC Prishtina Futsal, Fatos Dili.

Me këtë rast, Mustafa ka vlerësuar sukseset e arritura nga ky klub, duke theksuar përkrahjen e institucioneve.


“Sot pranova fanellën e personalizuar me inicialet IM, nga Drejtori i “FC Prishtina Futsal”, Fatos Dili. Edhe pse klub i themeluar më vonë, “FC Prishtina Futsal” ka arritur suksese të konsiderueshme në vend”.

“Jam i kënaqur që institucionet vendore po përkrahin zhvillimin e këtij klubi perspektiv”, ka shkruar Mustafa në rrjetin social Instagram, duke publikuar edhe një fotografi me Fatos Dilin. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

Përfaqësueset
Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej 'zhurma'

Skandal në shortin për Euro 2024: U dëgjuan zëra nga marrëdhënie intime, Giorgio Marchetti kërkoi të ndalej 'zhurma'

Përfaqësueset
“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

“Isha shumë i zemëruar me të” - Messi thyen heshtjen për episodin ku shihej i injoruar me Lewandowskin dhe nuk i dha dorën

Përfaqësueset
Buffon i paralajmëron të gjithë ata që e shikojnë Shqipërinë si autsajdere e 'grupit të vdekjes'

Buffon i paralajmëron të gjithë ata që e shikojnë Shqipërinë si autsajdere e 'grupit të vdekjes'

Kombëtarja e Shqipërisë
'Tërmet' në Angli: Man City dhe Chelsea rrezikojnë rënien nga Liga Premier

'Tërmet' në Angli: Man City dhe Chelsea rrezikojnë rënien nga Liga Premier

Premier League
Kalo në kategori