LAJMI I FUNDIT:

Futsall

74 Artikuj

Nga FC Prishtina 01 thonë se nuk do të ndalen – kërkojnë të shkruajnë historinë e futsallit kosovar

Nga FC Prishtina 01 thonë se nuk do të ndalen – kërkojnë të shkruajnë historinë e futsallit kosovar

Shkumbin Pireva
Prishtina 01 mëson kundërshtarët për Main Raund të Ligës së Kampionëve në futsall

Prishtina 01 mëson kundërshtarët për Main Raund të Ligës së Kampionëve në futsall

Futsall
Prishtina 01 kualifikohet në Main Round të Ligës së Kampionëve në futsall

Prishtina 01 kualifikohet në Main Round të Ligës së Kampionëve në futsall

Futsall
FC Prishtina 01 vazhdon me fitore në Ligën e Kampionëve, mposht bindshëm Utleiran nga Norvegjia

FC Prishtina 01 vazhdon me fitore në Ligën e Kampionëve, mposht bindshëm Utleiran nga Norvegjia

Futsall
Kampioni i Kosovës në futsall, Prishtina 01 mëson kundërshtarët e grupit në Ligën e Kampionëve

Kampioni i Kosovës në futsall, Prishtina 01 mëson kundërshtarët e grupit në Ligën e Kampionëve

Futsall
Prishtina 01 shpallet kampion në Superligën e Kosovës në futsall

Prishtina 01 shpallet kampion në Superligën e Kosovës në futsall

Futsall
Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Futsall
Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Futsall
Prishtina 01 fiton trofeun “Adem Jashari” në futsall pas triumfit ndaj Malishevës

Prishtina 01 fiton trofeun “Adem Jashari” në futsall pas triumfit ndaj Malishevës

Futsall
Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Futsall
Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

Superliga
FFK nuk vazhdon bashkëpunimin me katër trajnerë –  Një te grupmoshat, një në futsall dhe dy tjerë nga përfaqësuesja e femrave

FFK nuk vazhdon bashkëpunimin me katër trajnerë – Një te grupmoshat, një në futsall dhe dy tjerë nga përfaqësuesja e femrave

Futsall
Sonte na presin finalet e mëdha në “Tournament Prishtina”

Sonte na presin finalet e mëdha në “Tournament Prishtina”

Futsall
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Futsall
Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall
Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Futsall
Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Futsall
Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Futsall
Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Futsall
Zyrtare: Halim Selmanaj, lojtar i ri i FC Prishtina 01

Zyrtare: Halim Selmanaj, lojtar i ri i FC Prishtina 01

Futsall
Sot zhvillohet finalja e madhe e turneut memorial “Avni Hyseni 2022”

Sot zhvillohet finalja e madhe e turneut memorial “Avni Hyseni 2022”

Futsall