LAJMI I FUNDIT:

A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

Keni sytë e një skifteri nëse mund të dalloni pataten që fshihet mes arinjve në këtë iluzion optik.

Reklama

Një perime është e fshehur mes këtij grupi arinjsh – dhe për ta gjetur, është më e vështirë nga sa mendoni, transmeton Telegrafi.

Patatja është e kamufluar në mesin e këtyre arinjve që kanë mbi kokat e tyre kapele si dhe mbajnë lule të bardha.

Ngjyrat mund të jenë mjaft shpërqendruese por nëse fokusoheni në vetëm një zonë, ju mund të vëreni diçka të dyshimtë.

Nëse ende nuk e keni gjetur se ku fshihet atëherë imazhi i mëposhtëm do të ju ndihmojë. /Telegrafi/

BEST BEAR NONE You have the eyes of a hawk if you can spot the potato hiding among the bears in this optical illusion in five seconds, ,