LAJMI I FUNDIT:

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Dy banorët shumë simpatikë të shtëpisë së Big Brother Vip Albania, Heidi dhe Remeo, duket që i kanë prishur raportet.

Ata të dy, u lidhën gjatë qëndrimit në shtëpi, e deri tash nuk janë ndarë nga njëri-tjetri.


Duket se sot çifti, patën shumë debate e përplasje, duke e bërë Heidin të shpërthente në lot.

Foto: Big Brother Vip Albania/YouTube

Në një videoklip të shpërndarë në faqen zyrtare të BBVA në Inastagram, shihet Remeo duke u përplasur me Heidin.

Romeo shumë i acaruar pretendon që Heidi nuk i ka qëndruar në krah dhe nuk e ka përkrahur, por ia ka kthyer shpinën.

Romeo është shprehur i acaruar: “Nëse e do një njeri, bëhesh gjak. Të bëhen sytë gjak, e jo të qeshësh e të me sjellësh njerëzit në tavolinë mua. Të bëhesh gjak, ta hash atë tjetrin.”

Më tutje ai është shprehur: “Dhe jo ta përdorësh emrin tim, për ta mbrojtur atë tjetrin, e të më sulmosh mua. Mos ma trego me fjalë mua, fjalë kam nga të gjithë këtu.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori