Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri sonte (e enjte) në mesnatë do të sjellin projektin e ri muzikor.

Treshja e famshme e estradës kanë bashkuar forcat për herë të parë për një projekt, të cilin do ta sjellin të kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Pare” pritet që të jetë një nga hitet e kësaj vere me videon që do të lansohet në YouTube dhe platformat e tjera muzikore.

“Nesër, 23:59. Pare”, ka shkruar Imeri në një postim të shpërndarë në Instagram të publikuar disa orë më parë.

Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri së shpejti me këngë të re Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri së shpejti me këngë të re

Të shumta kanë qenë reagimet, fansat e të cilëve mezi po presin për këtë prurje muzikore.

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Ata janë përkujdesur që të shfaqen në videoklip me shumë stil e veshje të veçanta.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur yjet e famshëm për publikun dhe admiruesit e muzikës së tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)