LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja rrëfen si rrallëherë për jetën private: Momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë

Monika Lubonja rrëfen si rrallëherë për jetën private: Momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë
Foto: Screenshot/Instagram

Aktorja nga Shqipëria, Monika Lubonja, është pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP që nga fillimi i spektaklit.

Ajo ka qenë një nga emrat më të zëshëm e po ashtu edhe shumë e komentuar për natyrën e saj, si një grua pa komplekse.

Megjithatë, ylli i serialit “Hot” gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë më e rezervuar sa i përket jetës private.

Biondja së fundmi në një bisedë me moderatoren Egzona Rafuna ka folur për divorcin me ish-bashkëshortin.

“Kam kaluar shumë, momenti pas divorcit ka qenë një ferr i vërtetë, as nuk e mendoja kurrë që gjërat do të shkonin ashtu”, u shpreh aktorja.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

E pyetur se përse nuk është martuar sërish, Lubonja u shpreh se donte ta rriste vajzën me mënyrën e saj dhe pa ndikimin e një njeriu tjetër.

Monika përndryshe nga marrëdhënia me ish-bashkëshortin ka vetëm një vajzë të quajtur, Tea.

E njëjta këtë javë është në nominim për t’u larguar nga shtëpia së bashku me banorin tjetër, Arbrin. /Telegrafi/

Monika Lubonja (Foto: Instagram)

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Emily Ratajkowski shfaqet me një dukje plot stil, gjatë shëtitjes me qenin e saj Colombo në New York

Magazina
Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më

Rihanna tregon sfidën më të madhe që ka përjetuar gjatë shtatzënisë, e cila bëri që ajo të bërtiste “mjaft më"

Magazina
Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Santiana Maloku shkëlqen në pushime me pozat e saj joshëse në bikini

Magazina
Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Magazina
Kalo në kategori