LAJMI I FUNDIT:

Monika Lubonja feston ditëlindjen, Fifi i bën urimin e veçantë: E lumtur që të kam gjetur

Monika Lubonja feston ditëlindjen, Fifi i bën urimin e veçantë: E lumtur që të kam gjetur
Reklama

Aktorja e njohur shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother VIP, Monika Lubonja mbetet një ndër personazhet më të komentuar të shtëpisë së famshme.

Sot (e mërkurë) aktorja po feston ditëlindjen e 54-të, ndërsa nuk kanë munguar urime të shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj.


Një urim i veçantë për Monikën ka bërë edhe këngëtarja e njohur, Fifi përmes disa pamjeve të shkëputura nga Big Brother VIP.

Foto: Fifi/InstaStory

“Gusha ime gëzuar edhe 100 pranvera shpirt, e lumtur që të kam gjet, të dua”, ka shkruar Fifi në urimin e saj për aktoren.

Foto: Fifi/Instagram

Kujtojmë që Monika dhe Fifi krijuan një lidhje të fortë shoqërorë gjatë kohës kur të dyja qëndruan për disa muaj në shtëpinë e famshme të BB VIP, e që vazhdon të jetë e tillë edhe pas përfundimit të tij.

Foto: Fifi/InstaStory

Ndërsa, vet Monika postoi një video ku shihet e veshur në një kostum elegantë me ngjyrë të zezë dhe vija të bardha.

Tiffany Haddish u paraqit në "Oscars" me fustanin e Valdrin Sahitit - të njëjtin që Monika Lubonja e veshi në Big Brother VIP
Lexo po ashtu Tiffany Haddish u paraqit në "Oscars" me fustanin e Valdrin Sahitit - të njëjtin që Monika Lubonja e veshi në Big Brother VIP

“Uhhh… kështu zvogëlohet edhe 1 vit”, ka shkruar Monika në mbishkrimin e videos. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by @monikalubonja

Në trend Magazina

Më shumë
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

James Blunt ua rikthen fansave në kujtesë përmes një videoje se dikur ka qenë ushtar në Luftën e Kosovës

Magazina
Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Rita Ora bashkë me Taika Waititin ia hedhin valles me këngë shqipe për 28 Nëntor

Magazina
Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin në BBVK

Magazina
Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Dafina Zeqiri mahnit me vokalin teksa këndon ‘live’ në darkën e organizuar nga presidentja Osmani

Magazina
Kalo në kategori