LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur vetura shtyp punëtorët e një fabrike që kishin dalë të pushojnë në pauzë (Video, +18)

Momenti kur vetura shtyp punëtorët e një fabrike që kishin dalë të pushojnë në pauzë (Video, +18)

Në rrjetet sociale po qarkullon një video shokuese, në të cilën shfaqet momenti kur shoferi i një veture të tipit BMW humb kontrollin mbi timonin, dhe përplas për vdekjes punëtorët e një fabrike që ishin në pauzë.

Reklama

Në video mund të shihen punëtorët duke ngrënë në kohën e pauzës, kur një veturë që po lëvizte me shpejtësi të madhe i shtypë, derisa shumë punëtorë tjerë dalin për të ndihmuar të lënduarit, transmeton Telegrafi.

Në këtë aksident janë lënduar pesë persona, ndërsa ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Rumani në fabrikën Leoni”. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Një 'adhurues' i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Një 'adhurues' i Putinit, makinave të shpejta dhe ‘bodybuilding-ut’ – kush është Robert Fico, njeriu që pritet të kthehet në pushtet në Sllovaki?

Evropa
Inicialet

Inicialet "SRB" vendosen në ambasadën e Kosovës në Kroaci, reagon deputetja shqiptare Lekaj-Përlaskaj

Kroacia
Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Botë
Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Gazetari serb Popoviq: 'Vrite veten' – kjo përgjigje mund ta pres Radoiçiqin nga shefi i tij Vuçiq

Serbia
Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Luftëtarët e Wagner mendojnë njeriu që emëroi Putini si ‘shefin e tyre’ është ‘një tradhtar’

Botë
Rusët vizatojnë bombardues në pistë, duke menduar se do të mashtrojnë ukrainasit – harrojnë t’i përfundojnë “punimet” deri në fund

Rusët vizatojnë bombardues në pistë, duke menduar se do të mashtrojnë ukrainasit – harrojnë t’i përfundojnë “punimet” deri në fund

Evropa
Kalo në kategori