LAJMI I FUNDIT:

“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

Vera Ora, e ëma e këngëtares shqiptare, Rita Ora, tashmë ka fituar mijëra ndjekës në rrjete sociale me të cilët ndan imazhe e video të ndryshme.

Reklama

Duke qenë se është shumë e afërt me fëmijët e saj, ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme duke përfshira disa të tilla edhe nga fëmijëria.

E njëjta kësaj radhe ka shpërndarë një video të Elenës, Ritës dhe djalit të vetëm të saj, Donit.

Vera Ora (Foto: Instagram)

Kjo duket të jetë realizuar kur Doni ishte shumë i vogël, derisa të tre shfaqen duke buzëqeshur para kamerës.

Të gjitha lajmet nga Vera Ora
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Vera Ora

“Momente si këto”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë videos.

Vera Ora (Foto: Instagram)

Rita ndryshe ka lindur në Prishtinë, por është rritur në Londër, atje ku edhe e ka zhvilluar karrierën për t’u bërë një yll siç është tashmë e njohur ndërkombëtarisht.

Familja e artistes, mbiemri i vërtetë i së cilës është Sahatçiu, kanë prejardhjen nga qyteti i Pejës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Vera Ora (@veraora)