Konsiderohet si një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një prej modeleve më të suksesshme.

Bëhet fjalë për modelen, Lorena Haliti e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë atje ku gjithashtu ka gjetur dashurinë e jetës.

Lorena prej kohësh po e jeton një histori të bukur me Ami Mezezi dhe dyshja tashmë po bëhen prindër për herë të parë.

Foto: Lorena Haliti/Instagram

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes disa imazhe që kanë publikuar në Instagram ku shihen së bashku.

Në fotografitë e postuara, Lorena ka pozuar e veshur me një fustan të zi me një prerje të veçantë ku vihej në pah barku i rrumbullakosur.

Foto: Lorena Haliti/Instagram

Përkundër shtatzënisë, bukuroshja shqiptare dukej në formë të mirë dhe tërë shkëlqim.

Të gjitha lajmet nga Lorena Haliti Të gjitha lajmet nga Lorena Haliti

Lorena ndërkohë është mjaft e kërkuar në fushën e modelingut dhe imazh i shumë markave të njohura ndërkombëtarisht. /Telegrafi/

Foto: Ami Mezezi/Instagram