LAJMI I FUNDIT:

Mirante arrin për testet mjekësore te Milani

Mirante arrin për testet mjekësore te Milani

Milani është afër transferimit të Antonio Mirantes, raporton Gianluca di Marizio.

Mike Maignan ka pësuar lëndim dhe do të mungojë për disa ndeshje te Rossonerët.

Kështu, Mirante është aktualisht lojtar i lirë dhe mund t’i bashkohet Milanit pa probleme.

Ish-gardiani i Romës do të rivalizojë Tatarusanun për një vend në portë, derisa të rikthehet Maignan.

Mirante ka arritur tashmë për testet mjekësore te Milani dhe shumë shpejtë pritet prezantimi i tij. /Telegrafi/