Miley Cyrus po vazhdon të “dashurojë pa kushte” në vazhdën e ndarjeve të saj nga blogerja Kaitlynn Carter dhe aktori Liam Hemsworth.

Reklama

Të dielën, këngëtarja e “Slide Away” ndau një fotografi të shtrirë nga shtrati pranë dy ‘qenve’ të saj në rrjetin social, Instagram, duke shfaqur dashurinë dhe vlerësimin për ta me anë të një përshkrimi të gjatë.

“Të zgjohesh i rrethuar nga kafshët është mënyra ime e preferuar për të filluar një mëngjes”, ka shkruar Cyrus, 26 vjeçe sipër imazhit. “Unë jam kujtuar menjëherë te dashuria pa kushte, pjesa më e mirë për kafshët është se ata janë shumë të kujdesshëm për detajet. Ata jetojnë sipas rregullit të artë. Dashuria & Bëhu i Dashur. Asgjë në mes”.

Miley Cyrus (Foto: Instagram)

Ajo vazhdoi, “Nuk ka pyetje në lidhje me pasurinë, karrierën, talentin, racën, moshën, seksin. Ata ju duan përsëri 1000X, gjithçka që ata kërkojnë është që të kujdesen në këmbim të besnikërisë, besueshmërisë (më kujton dikë)”.

Miley Cyrus ndahet edhe nga Kaitlynn Carter Miley Cyrus ndahet edhe nga Kaitlynn Carter

Postimi i Cyrus vjen më shumë se një javë pasi People mësoi ekskluzivisht se ajo i dha fund marrëdhënies së saj me Carter, 31 vjeçe. Të dyja kishin kaluar kohë cilësore së bashku, teksa u njoftuan që pas ndarjeve nga burrat e tyre përkatës, dhe një burim i tha më parë People që ata jetuan së bashku në Los Angeles.

Një muaj para ndarjes së Cyrus nga Carter, një burim i afërt me këngëtaren konfirmoi ekskluzivisht për People që ajo dhe Hemsworth, 29 vjeç, ishin ndarë pas shtatë muaj martese.

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter (Foto: SplashNews)

Hemsworth paraqiti për divorc disa javë më vonë, duke përmendur ndryshime të pakonkurueshme. (Ndërkohë, Carter njoftoi ndarjen e saj nga Brody Jenner në gusht pas një viti martese, megjithëse ata kurrë nuk ishin të martuar me ligj). /Telegrafi/

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus (Foto: Shutterstock)