LAJMI I FUNDIT:

Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA

Mësohet se cili është termi ofendues me të cilin Amosi iu drejtua Kiarës në shtëpinë e BBVA

Të shtunën nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është larguar aktori Amos Zaharia.

Reklama

Me të arritur në studio, ai është kritikuar në masë të madhe për fjalorin banal të përdorur gjatë një debati me Luizin dhe Kiarën në shtëpi.

Gjatë një debati që pati që ata patën, Amosi ka i ishte drejtuar me me tone fyese Luizit duke i thënë: “Krisu ti dhe ajo putana jote. (duke iu referuar Kiarës).

Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë
Lexo po ashtu Amos largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, Olta Gixhari qanë me dënesë

Me “putana” në italisht i referohen një femre të përdalë dhe prostituave.

Ai tha se nuk e mban mend që e ka përdorur atë term, megjithatë pa dashje në nervozizëm e sipër mund të ketë thënë diçka që s’duhet.

“Askush nuk është perfekt. Nga nervozizmi njeriu edhe mund të gabojë. Nëse unë jam keqkuptuar, kërkoj ndjesë. Çdo gjë ka qenë në kuadër të humorit”, ka thënë ai.

Zahariu nuk kishte një biletë kthimi pas eliminimit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Cher dyshohet se punësoi katër burra për të rrëmbyer djalin e saj, Elijah Blue Allman

Cher dyshohet se punësoi katër burra për të rrëmbyer djalin e saj, Elijah Blue Allman

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Kalo në kategori