LAJMI I FUNDIT:

Mes ngjarjeve të fundit, Xhensila Myrtezaj e merr vajzën edhe nëpër koncerte

Mes ngjarjeve të fundit, Xhensila Myrtezaj e merr vajzën edhe nëpër koncerte

Ajo është shumë aktive dhe tejet e kërkuar nëpër mbrëmje e koncerte.

Bëhet fjalë për artisten Xhensila Myrtezaj, e cila vazhdon mbrëmjet nëpër vende të ndryshme.

Në një nga koncertet e fundit, këngëtarja duket të ketë marrë edhe vajzën pas vete.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo vjen pas rastit të fundit me ish-partnerin e saj, aktorin dhe prezantuesin, Bes Kallaku.

Dyshja thuhet se prej moti kanë nisur procedurat e divorcit dhe se pas kësaj dolën edhe shumë detaje të tjera.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Pati edhe shumë aludime se cila ishte arsyeja e ndarjes së Xhensilës nga Besi.

Ata vlen të ceket se kanë bashkë një djalë dhe një vajzë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Kalo në kategori