LAJMI I FUNDIT:

Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Tensioni është rritur në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” pasi banorëve u është dhënë mundësia të lexojnë lajmet që flasin për ta. Një nga lajmet që ka nxitur më shumë debat është përballja e paralajmëruar mes ish-banorit të “Grande Fratello” Massimiliano dhe Heidi në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.

Dyshja që dikur kishin një lidhje brenda shtëpisë së “Grande Fratello”-s, tashmë duket se do të rikthehen në qendër të vëmendjes për shkak të problemeve që kanë pasur. Historia e tyre ishte përkeqësuar pasi i ati i Heidit e pati cilësuar Massimiliano-n si një individ të dhunshëm dhe manipulues, ndërsa Heidi braktisi lojën si pasojë e këtij konflikti.


Diskutimet lidhur me rikthimin e kësaj teme në “Big Brother VIP 3” janë intensifikuar, me të tjerë banorë të interesuar për të mësuar më shumë. Meritoni, veçanërisht, ka këmbëngulur të marrë detaje shtesë nga Heidi, e cila ka insistuar se lidhja e saj me Massimiliano-n është tashmë e limituar në çështje ligjore që kanë dalë nga koha pas daljes së saj nga “Grande Fratello”.

Heidi ka refuzuar të flasë hapur për çështjen, duke theksuar se këshillat e avokatëve janë që të mos diskutojë publikisht për këto probleme. Ajo u shpreh se publiku që e voton dhe ndjek atë në “Big Brother VIP 3” nuk duhet të merret me çështjet e saj private në Itali. Pavarësisht kësaj, Meritoni ka nxjerrë në pah nevojën për një sqarim nga ana e saj për publikun.

Zënka dhe debatet mes tyre kanë vijuar edhe pas përfundimit të qëndrimit në “Grande Fratello”, sipas asaj që Heidi ka shpalosur. Ajo ka përshkruar përplasjet si të përfshira në ofendime dhe sharje, duke sjellë edhe më shumë karburant në zjarrin e spekulimeve. Përplasja e tyre, siç është treguar, ka arritur deri në nivelin e ndjekjes ligjore, duke e bërë të qartë se drama e tyre ka kaluar përtej mureve të shtëpisë së famshme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori