Reperja Melinda Ademi po kalon nëpër një moment tejet të mirë në karrierë.

Bukuroshja ka kohë që ka depërtua në skenë dhe së fundmi lansoi këngën e re “Çifteli”.

Melinda arriti me këngën e re që të arrijë një milion klikime në fare pak ditë.

Videoklipi u prodhua nga Valon Aziri, ndërkaq teksti nga vet reperja e muzika nga Panda Muzik.

Kujtojmë se kohë më parë Melinda konfirmoi rivalitetin e saj me Taynan. /Telegrafi/