Derisa po shijon projektin e saj të fundit, Melinda Ademi po vazhdon të jetë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Reperja numëron mbi 800 mijë ndjekës në Instagram, për të cilët sjellë fotografi nga më të ndryshmet, ku natyrisht se në plan të parë ka figurën trupore.

E tillë shfaqet edhe në fotosesionin që ka realizuar së fundmi, teksa vjen mjaft e veçantë.

View this post on Instagram

💧Summer time ☀️✨☀️

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on Jun 27, 2019 at 9:19am PDT

“Koha e verës”, ka shkruar ajo në llogarinë personale në Instagram, ku ka mbi 868 mijë ndjekës. Ndërkohë, nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat e saj, të cilët e përgëzuan për dukjen.

Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi Të gjitha lajmet nga Melinda Ademi

Melinda është duke punuar në këngë të reja që pritet t’i publikojë në ditët në vazhdim.

Ndryshe, “Pika Pika” në platformën YouTube deri më tani ka mbledhur mbi gjashtë milionë shikime. /Telegrafi/