Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shkuan në një takim të premten për të festuar ditëlindjen e tij të 32-të në Hollywood.

Dyshja shijuan një darkë për ditëlindje me ushqimet e detit dhe biftekët e nxehtë në Los Angeles – duke dalë fshehurazi përmes një parkingu nëntokësor, shkruan DailyMail.

Takimi i tyre vjen pasi kamerat kapën një moment të sikletshëm mes çiftit në Daily Front Row Awards 2022, ku Megan ktheu kokën nga i fejuari i saj teksa ai u përpoq ta puthte.

MGK veshi një veshje të guximshme ditëlindjeje, e cila përfshinte pantallona të kuqe me printe kafshësh dhe një këmishë, e cila kishte mëngë rrjetë të zeza – duke treguar një pamje të krahëve të tij të dredhur.

Reperi e kombinoi pamjen me atlete të zeza dhe një mori bizhuterish në duar, duke përfshirë unaza të trasha dhe byzylykë të grumbulluar.

Ai i kishte lyer thonjtë me ngjyrë të kuqe për t’u përshtatur me veshjen, me flokët e tij rozë që merrnin gjithë vëmendjen.

Ndërkohë, e fejuara e tij Megan dukej elegante për daljen, teksa kishte veshur një fustan të zi.

Aktorja e famshme i shtoi shkëlqim dukjes me taka të zeza, me një rrip të kryqëzuar nga këpucët të mbështjella rreth këmbëve deri tek gjunjët.

Ajo kishte me vete një çantë dore të zezë me rrip zinxhir në të dyja duart e saj, ndërsa ajo dhe MGK po shkonin drejt një veture SUV të zi.

Flokët brune të Meganit ishin lënë në valë të lirshme, ndërsa aktorja kishte realizuar pak makijazh në fytyrën e saj.

Më herët të premten, Megan u lajmërua në Instagram për t’i uruar të fejuarit të saj ditëlindjen e 32-të në një postim të vrullshëm.

Ajo publikoi një fotografi të reperit duke i dhënë asaj një xhiro me derrkuc dhe e quajti atë dashurinë e jetës së saj si dhe “njeriu më unik që ka takuar ndonjëherë”.

Çifti u fejuan në janar të këtij viti në Porto Riko. /Telegrafi/