Reperi i popullarizuar shqiptar, MC Kresha, është shumë pak aktiv në rrjetet sociale, posaqërisht gjatë kësaj kohe.

Megjithatë, ai është shumë i pëlqyer nga publiku dhe kjo bën që çdo postim i tij të zgjojë vëmendjen e fansave.

Ai së fundmi është rikthyer me një imazh të ri, duke provuar veten në një model të flokësh, siç nuk e kemi parë asnjëherë.

View this post on Instagram

on my Wu-tang – protect ya neck! 🌶

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on Apr 29, 2020 at 5:35am PDT

Kresha deri më tani ka qenë me kaçurrela ndërsa ka befasuar ndjekësit me flokët në stilin gërshetë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Reperi nga Mitrovica duket shumë ndryshe me këtë stil të ri flokësh, por kjo pamje u mirëprit edhe nga admiruesit e tij në Instagram – aty ku numëron  hiç më pak se 491 mijë njerëz.

View this post on Instagram

35 hala Fresh si 1Zet

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity) on Sep 5, 2019 at 6:57am PDT

Sa i përket projekteve muzikore, “KG” mban titullin kënga e fundit e lansuar nga reperi Kresha në bashkëpunim me Singullar që ka arritur mbi 900 mijë klikime në YouTube. /Telegrafi/